Eslem Dijital sürdürülebilir üretim, çevre anlayışı ve ‘geleceğin işletmesi olma’ isteği ile, araştırma-geliştirme süreçlerini işletmenin devamlılığının yapı taşlarından biri olarak görmektedir.
Kuruluşumuzla birlikte başlattığımız süblime baskı geliştirme çalışmalarımızın meyvelerini alıp, bu geliştirmeler sayesinde günlük 75.000 parça kumaş baskı ve 35.000 metre kumaşa süblime baskı ile, Avrupa’nın en kapasiteli üretim hattın oluşturduk.
Ar-Ge kapsamında sektörel fuarlara katılıp, müşteri ziyaretleri yapıyor, üretim hattında maliyetleri ve hataları azaltacak sistemleri takip ediyoruz. Bilim ve teknolojinin her geçen gün değiştiği ve büyük bir rol oynadığı sektörümüzde teknolojik altyapımızı sürekli yeniliyor, yeniliğe ve değişime odaklı ar-ge çalışmaları yaparak müşteri deneyimizi her zaman daha üst seviyelere çıkarıyor ve hedeflerimiz doğrultusunda sektörde emin adımlarla ilerliyoruz.
En sonunda Ar-Ge ekibimizin düzenli raporları doğrultusunda yenilikleri sistemlerimize entegre ederek ürün kalite standardını ve performansını arttırıyoruz.

Adres

15 Temmuz Mah., 1434 Sk., No:27/2
Güneşli, Bağcılar / İstanbul

Telefon

(+90) 552 797 36 66
(+90) 212 550 38 28-27-26

Eposta

eslemdijital@eslemdijital.com
export@eslemdijital.com